Privatumo politika

Mūsų privatumo politika paskutinį kartą buvo atnaujinta 2023 m. rugsėjo 16 d.

Šioje privatumo politikoje aprašoma mūsų politika ir procedūros, susijusios su jūsų informacijos rinkimu, naudojimu ir atskleidimu, kai naudojatės Paslauga, ir pasakojama apie jūsų teises į privatumą ir kaip jus saugo įstatymai.

Mes naudojame Jūsų Asmens duomenis Paslaugai teikti ir tobulinti. Naudodamiesi Paslauga sutinkate su informacijos rinkimu ir naudojimu pagal šią Privatumo politiką. Ši privatumo politika buvo sukurta naudojant TermsFeed CCPA privatumo politikos šabloną .

Aiškinimas ir apibrėžimai

Interpretacija

Žodžiai, kurių pradinė raidė rašoma didžiąja raide, turi reikšmes, apibrėžtas tokiomis sąlygomis. Toliau pateikiami apibrėžimai turi tą pačią reikšmę, nepaisant to, ar jie pateikiami vienaskaita, ar daugiskaita.

Apibrėžimai

Šios privatumo politikos tikslais:

 • „Paskyra“ reiškia unikalią paskyrą, sukurtą tam, kad galėtumėte pasiekti mūsų Paslaugą arba jos dalis.

 • „Verslas“ CCPA (Kalifornijos vartotojų privatumo įstatyme) tikslais reiškia Bendrovę kaip juridinį asmenį, kuris renka Vartotojų asmeninę informaciją ir nustato Vartotojų asmeninės informacijos tvarkymo tikslus ir priemones arba kokia tokia informacija renkama, ir tai vienas arba kartu su kitais nustato vartotojų, kurie vykdo veiklą Kalifornijos valstijoje, asmens informacijos tvarkymo tikslus ir priemones.

 • „Įmonė“ (šioje sutartyje vadinama „Įmone“, „Mes“, „Mūsų“ arba „Mūsų“) reiškia LIPSELL

 • „Šalis“ reiškia Lietuvą.

 • „Vartotojas“ pagal CCPA (Kalifornijos vartotojų privatumo įstatymą) reiškia fizinį asmenį, kuris yra Kalifornijos gyventojas. Gyventojas, kaip apibrėžta įstatyme, apima (1) kiekvieną asmenį, esantį JAV kitais nei laikinai ar laikinais tikslais, ir (2) kiekvieną asmenį, kurio nuolatinė gyvenamoji vieta yra JAV, kuris laikinai arba laikinai yra už JAV ribų. pereinamasis tikslas.

 • „Slapukai“ yra nedideli failai, kuriuos jūsų kompiuteryje, mobiliajame įrenginyje ar bet kuriame kitame įrenginyje įdeda svetainė, kuriuose yra išsami informacija apie jūsų naršymo toje svetainėje istoriją, be daugelio jos naudojimo būdų.

 • „Duomenų valdytojas“ BDAR (Bendrojo duomenų apsaugos reglamento) tikslais reiškia Bendrovę kaip juridinį asmenį, kuris vienas arba kartu su kitais nustato Asmens duomenų tvarkymo tikslus ir priemones.

 • „Įrenginys“ reiškia bet kokį įrenginį, kuris gali pasiekti Paslaugą, pavyzdžiui, kompiuteris, mobilusis telefonas arba skaitmeninis planšetinis kompiuteris.

 • „Do Not Track“ (DNT) yra JAV reguliavimo institucijų, ypač JAV Federalinės prekybos komisijos (FTC), sukurta koncepcija, skirta interneto pramonei sukurti ir įgyvendinti mechanizmą, leidžiantį interneto vartotojams kontroliuoti savo veiklą internete įvairiose svetainėse.

 • „Asmens duomenys“ – tai bet kokia informacija, susijusi su identifikuotu arba identifikuojamu asmeniu.

  CCPA tikslais Asmens duomenys reiškia bet kokią informaciją, kuri identifikuoja, yra susijusi, apibūdina arba gali būti susieta su Jumis arba pagrįstai gali būti tiesiogiai ar netiesiogiai susieta su Jumis.

 • „Pardavimas“ pagal CCPA (Kalifornijos vartotojų privatumo įstatymą) reiškia pardavimą, nuomą, išleidimą, atskleidimą, platinimą, padarymą prieinamu, perdavimą ar kitokį perdavimą žodžiu, raštu, elektroninėmis ar kitomis priemonėmis. asmeninę informaciją kitai įmonei ar trečiajai šaliai už piniginį ar kitą vertingą atlygį.

 • „Paslauga“ reiškia svetainę.

 • „Paslaugų teikėjas“ – tai bet kuris fizinis ar juridinis asmuo, kuris Bendrovės vardu tvarko duomenis. Tai reiškia trečiųjų šalių įmones ar asmenis, kuriuos Bendrovė samdo palengvinti Paslaugos teikimą, teikti Paslaugą Bendrovės vardu, atlikti su Paslauga susijusias paslaugas arba padėti Bendrovei analizuoti, kaip Paslauga naudojama.

 • „Naudojimo duomenys“ reiškia duomenis, renkamus automatiškai, sugeneruotus naudojant Paslaugą arba iš pačios Paslaugos infrastruktūros (pavyzdžiui, apsilankymo puslapyje trukmė).

 • „Svetainė“ reiškia LIPSELL , pasiekiama iš https://lipsell.lt

 • „Jūs“ reiškia asmenį, kuris pasiekia arba naudojasi Paslauga, arba įmonę ar kitą juridinį asmenį, kurio vardu toks asmuo pasiekia arba naudojasi Paslauga, jei taikoma.

Jūsų asmens duomenų rinkimas ir naudojimas

Renkamų duomenų tipai

Asmeniniai duomenys

Naudodamiesi mūsų paslauga, galime paprašyti jūsų pateikti mums tam tikrą asmenį identifikuojančią informaciją, kurią būtų galima naudoti norint susisiekti su jumis arba nustatyti jūsų tapatybę. Asmenį identifikuojanti informacija gali apimti, bet tuo neapsiribojant:

 • Elektroninio pašto adresas

 • Vardas ir pavardė

 • Telefono numeris

 • Adresas, valstija, provincija, pašto kodas, miestas

 • Naudojimo duomenys

Naudojimo duomenys

Naudojimo duomenys renkami automatiškai naudojantis Paslauga.

Naudojimo duomenys gali apimti tokią informaciją kaip Jūsų įrenginio interneto protokolo adresas (pvz., IP adresas), naršyklės tipas, naršyklės versija, mūsų Paslaugos puslapiai, kuriuose lankotės, Jūsų apsilankymo laikas ir data, laikas, praleistas tuose puslapiuose, unikalus įrenginys. identifikatoriai ir kiti diagnostiniai duomenys.

Kai prisijungiate prie Paslaugos naudodami mobilųjį įrenginį arba per mobilųjį įrenginį, mes galime automatiškai rinkti tam tikrą informaciją, įskaitant, bet tuo neapsiribojant, jūsų naudojamo mobiliojo įrenginio tipą, jūsų mobiliojo įrenginio unikalų ID, jūsų mobiliojo įrenginio IP adresą, jūsų mobilųjį telefoną. operacinę sistemą, Jūsų naudojamos mobiliojo interneto naršyklės tipą, unikalius įrenginio identifikatorius ir kitus diagnostinius duomenis.

Taip pat galime rinkti informaciją, kurią Jūsų naršyklė siunčia, kai lankotės mūsų Paslaugoje arba kai naudojatės Paslauga mobiliuoju įrenginiu arba per jį.

Stebėjimo technologijos ir slapukai

Naudojame slapukus ir panašias sekimo technologijas, kad galėtume sekti veiklą mūsų Paslaugoje ir saugoti tam tikrą informaciją. Naudojamos stebėjimo technologijos yra švyturiai, žymos ir scenarijai, skirti informacijai rinkti ir sekti bei mūsų paslaugai tobulinti ir analizuoti. Mūsų naudojamos technologijos gali apimti:

 • Slapukai arba naršyklės slapukai. Slapukas yra mažas failas, patalpintas Jūsų įrenginyje. Galite nurodyti savo naršyklei atsisakyti visų slapukų arba nurodyti, kada slapukas siunčiamas. Tačiau jei nepriimsite slapukų, galbūt negalėsite naudotis kai kuriomis mūsų Paslaugos dalimis. Nebent jūs pakoregavote savo naršyklės nustatymus taip, kad ji atsisakytų slapukų, mūsų Paslauga gali naudoti slapukus.
 • Žiniatinklio švyturiai. Tam tikrose mūsų Paslaugos skiltyse ir mūsų el. laiškuose gali būti mažų elektroninių failų, vadinamų žiniatinklio signalais (taip pat vadinami aiškiais gifais, pikselių žymomis ir vieno pikselio gifais), kurie leidžia įmonei, pavyzdžiui, skaičiuoti tuose puslapiuose apsilankiusius vartotojus. arba atidarė el. laišką ir kitą susijusią svetainės statistiką (pvz., tam tikros skilties populiarumo fiksavimą ir sistemos bei serverio vientisumo patikrinimą).

Slapukai gali būti „nuolatiniai“ arba „seanso“ slapukai. Nuolatiniai slapukai lieka jūsų asmeniniame kompiuteryje arba mobiliajame įrenginyje, kai atsijungiate prie interneto, o seanso slapukai ištrinami, kai tik uždarote žiniatinklio naršyklę.

Seansinius ir nuolatinius slapukus naudojame toliau nurodytais tikslais:

 • Būtini / būtini slapukai

  Tipas: seanso slapukai

  Administruoja: Us

  Paskirtis: Šie slapukai yra būtini, kad galėtumėte teikti Jums paslaugas, pasiekiamas per svetainę, ir kad galėtumėte naudotis kai kuriomis jos funkcijomis. Jie padeda atpažinti vartotojus ir užkirsti kelią nesąžiningam vartotojų paskyrų naudojimui. Be šių slapukų paslaugos, kurių prašėte, negali būti teikiamos, o mes naudojame šiuos slapukus tik tam, kad suteiktume jums tas paslaugas.

 • Slapukų politika / Pranešimas apie priėmimą Slapukai

  Tipas: nuolatiniai slapukai

  Administruoja: Us

  Paskirtis: Šie slapukai nustato, ar vartotojai sutiko su slapukų naudojimu Svetainėje.

 • Funkcionalumo slapukai

  Tipas: nuolatiniai slapukai

  Administruoja: Mes

  Paskirtis: Šie slapukai leidžia mums atsiminti jūsų pasirinkimus, kuriuos darote, kai naudojatės svetaine, pvz., prisiminti prisijungimo duomenis arba kalbos pasirinkimą. Šių slapukų tikslas – suteikti Jums asmeniškesnę patirtį ir išvengti, kad kiekvieną kartą naudodamiesi svetaine iš naujo įvesti savo nuostatas.

 • Stebėjimo ir našumo slapukai

  Tipas: nuolatiniai slapukai

  Administruoja: Trečiosios šalys

  Paskirtis: Šie slapukai naudojami sekti informacijai apie srautą į svetainę ir tai, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Informacija, surinkta naudojant šiuos slapukus, gali tiesiogiai arba netiesiogiai identifikuoti jus kaip atskirą lankytoją. Taip yra todėl, kad surinkta informacija paprastai yra susieta su slapyvardžiu identifikatoriumi, susietu su įrenginiu, kurį naudojate prisijungdami prie svetainės. Taip pat galime naudoti šiuos slapukus, kad išbandytume naujus svetainės puslapius, funkcijas ar naujas funkcijas, kad pamatytume, kaip į juos reaguoja mūsų vartotojai.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų naudojamus slapukus ir jūsų pasirinkimus dėl slapukų, apsilankykite mūsų slapukų politikoje arba mūsų privatumo politikos slapukų skiltyje.

Jūsų Asmens duomenų naudojimas

Bendrovė gali naudoti Asmens duomenis šiais tikslais:

 • Teikti ir prižiūrėti Paslaugą , įskaitant mūsų Paslaugos naudojimo stebėjimą.

 • Norėdami valdyti savo paskyrą: tvarkyti jūsų, kaip Paslaugos vartotojo, registraciją. Jūsų pateikti Asmens duomenys gali suteikti prieigą prie įvairių Paslaugos funkcijų, kurios yra prieinamos Jums kaip registruotam vartotojui.

 • Sutarties vykdymui: prekių, prekių ar paslaugų, kurias įsigijote, pirkimo sutarties ar bet kokios kitos sutarties su mumis per Paslaugą parengimas, laikymasis ir vykdymas.

 • Norėdami susisiekti su jumis: susisiekti su jumis el. paštu, telefono skambučiais, SMS arba kitais lygiaverčiais elektroninio ryšio būdais, pvz., mobiliosios programos tiesioginiais pranešimais apie atnaujinimus arba informaciniais pranešimais, susijusiais su funkcijomis, produktais ar sutartinėmis paslaugomis, įskaitant saugos naujinimus, kai būtina arba pagrįsta joms įgyvendinti.

 • Teikti Jums naujienas, specialius pasiūlymus ir bendrą informaciją apie kitas mūsų siūlomas prekes, paslaugas ir renginius, panašius į tas, kurias jau įsigijote ar dėl kurių teiravotės, nebent pasirinkote tokios informacijos negauti.

 • Tvarkyti Jūsų prašymus: dalyvauti ir tvarkyti Jūsų prašymus Mums.

 • Verslo perdavimui: Mes galime naudoti jūsų informaciją, kad įvertintume arba vykdytume susijungimą, pardavimą, restruktūrizavimą, reorganizavimą, likvidavimą ar kitokį tam tikro ar viso mūsų turto pardavimą ar perdavimą, nesvarbu, ar jis tęsia veiklą, ar bankroto, likvidavimo, ar panašus procesas, kai mūsų turimi Asmens duomenys apie Paslaugos vartotojus yra perduotas turtas.

 • Kitais tikslais : Jūsų informaciją galime naudoti kitais tikslais, pavyzdžiui, duomenų analizei, naudojimo tendencijų nustatymui, reklaminių kampanijų efektyvumo nustatymui ir mūsų Paslaugų, produktų, paslaugų, rinkodaros ir jūsų patirties įvertinimui bei tobulinimui.

Mes galime dalytis Jūsų asmenine informacija šiais atvejais:

 • Su paslaugų teikėjais: mes galime dalytis jūsų asmenine informacija su paslaugų teikėjais, kad galėtume stebėti ir analizuoti naudojimąsi mūsų Paslauga, apdoroti mokėjimus ir susisiekti su jumis.
 • Verslo perdavimui: Mes galime dalytis arba perduoti jūsų asmeninę informaciją, susijusią su bet kokiu susijungimu, bendrovės turto pardavimu, finansavimu ar viso mūsų verslo ar dalies įsigijimu, arba per derybas dėl jų kitai bendrovei.
 • Su filialais: galime dalytis jūsų informacija su savo filialais, tokiu atveju pareikalausime, kad šios patronuojamosios bendrovės laikytųsi šios privatumo politikos. Filialai apima mūsų patronuojančią įmonę ir visas kitas dukterines įmones, bendrų įmonių partnerius ar kitas įmones, kurias mes kontroliuojame arba kurios yra bendrai su mumis kontroliuojamos.
 • Su verslo partneriais: Mes galime dalytis Jūsų informacija su savo verslo partneriais, kad pasiūlytume Jums tam tikrus produktus, paslaugas ar akcijas.
 • Su kitais vartotojais: kai dalijatės asmenine informacija ar kitaip bendraujate viešose vietose su kitais vartotojais, tokią informaciją gali matyti visi vartotojai ir ji gali būti viešai platinama už jos ribų.
 • Jums sutikus : mes galime atskleisti jūsų asmeninę informaciją bet kokiais kitais tikslais, gavę jūsų sutikimą.

Jūsų asmens duomenų saugojimas

Bendrovė saugos Jūsų Asmens duomenis tik tiek, kiek tai būtina šioje privatumo politikoje nurodytiems tikslams pasiekti. Mes saugosime ir naudosime Jūsų Asmens duomenis tiek, kiek tai būtina, kad įvykdytume savo teisinius įsipareigojimus (pavyzdžiui, jei privalome saugoti jūsų duomenis, kad atitiktume galiojančius įstatymus), spręstume ginčus ir vykdytume savo teisinius susitarimus bei politiką.

Bendrovė taip pat saugos Naudojimo duomenis vidaus analizės tikslais. Naudojimo duomenys paprastai saugomi trumpesnį laiką, išskyrus atvejus, kai šie duomenys naudojami saugumui sustiprinti arba Mūsų Paslaugos funkcionalumui pagerinti, arba mes esame teisiškai įpareigoti šiuos duomenis saugoti ilgesnį laiką.

Jūsų Asmens duomenų perdavimas

Jūsų informacija, įskaitant Asmens duomenis, yra tvarkoma Bendrovės biuruose ir visose kitose vietose, kuriose yra tvarkoje dalyvaujančios šalys. Tai reiškia, kad ši informacija gali būti perduota ir saugoma kompiuteriuose, esančiuose už jūsų valstijos, provincijos, šalies ar kitos vyriausybinės jurisdikcijos ribų, kur duomenų apsaugos įstatymai gali skirtis nuo jūsų jurisdikcijos.

Jūsų sutikimas su šia privatumo politika ir tokios informacijos pateikimas reiškia jūsų sutikimą su tokiu perdavimu.

Bendrovė imsis visų pagrįstai būtinų veiksmų, kad užtikrintų, jog Jūsų duomenys būtų tvarkomi saugiai ir laikantis šios privatumo politikos, o Jūsų asmens duomenys nebus perduoti organizacijai ar šaliai, nebent bus taikomos tinkamos kontrolės priemonės, įskaitant Jūsų duomenys ir kita asmeninė informacija.

Jūsų Asmens duomenų atskleidimas

Verslo sandoriai

Jei Bendrovė dalyvauja susijungime, įsigijime ar parduodant turtą, Jūsų Asmens duomenys gali būti perduoti. Mes informuosime prieš perduodant Jūsų Asmens duomenis ir jiems bus taikoma kita privatumo politika.

Teisėsauga

Tam tikromis aplinkybėmis Bendrovė gali būti įpareigota atskleisti Jūsų Asmens duomenis, jei to reikalauja teisės aktai arba gavus pagrįstus valdžios institucijų (pvz., teismo ar valstybinės įstaigos) prašymus.

Kiti teisiniai reikalavimai

Bendrovė gali atskleisti Jūsų Asmens duomenis, sąžiningai manydama, kad toks veiksmas yra būtinas siekiant:

 • Laikykitės teisinės prievolės
 • Saugoti ir ginti Bendrovės teises ar nuosavybę
 • Užkirsti kelią galimiems su Paslauga susijusiems pažeidimams arba juos ištirti
 • Saugoti asmeninį Paslaugos vartotojų ar visuomenės saugumą
 • Apsaugokite nuo teisinės atsakomybės

Jūsų asmens duomenų saugumas

Jūsų Asmens duomenų saugumas mums yra svarbus, tačiau atminkite, kad joks perdavimo internetu būdas ar elektroninio saugojimo būdas nėra 100% saugus. Nors mes stengiamės naudoti komerciškai priimtinas priemones jūsų asmens duomenims apsaugoti, negalime garantuoti visiško jų saugumo.

Išsami informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą

Mūsų naudojami paslaugų teikėjai gali turėti prieigą prie Jūsų asmens duomenų. Šie trečiųjų šalių pardavėjai renka, saugo, naudoja, apdoroja ir perduoda informaciją apie Jūsų veiklą mūsų Paslaugoje pagal savo privatumo politiką.

Analizė

Mes galime pasitelkti trečiųjų šalių paslaugų teikėjus, kad galėtume stebėti ir analizuoti mūsų Paslaugos naudojimą.

Rinkodara el. paštu

Galime naudoti Jūsų asmens duomenis, kad su jumis susisiektume naujienlaiškiais, rinkodaros ar reklamine medžiaga ir kita informacija, kuri gali jus sudominti. Galite atsisakyti gauti bet kurį arba visus šiuos pranešimus iš mūsų, naudodami prenumeratos atsisakymo nuorodą arba instrukcijas, pateiktas bet kuriame mūsų siunčiamame el. laiške, arba susisiekę su mumis.

CCPA privatumas

Ši privatumo pranešimų skiltis, skirta Kalifornijos gyventojams, papildo informaciją, esančią mūsų privatumo politikoje, ir taikoma tik visiems lankytojams, naudotojams ir kitiems, gyvenantiems Kalifornijos valstijoje.

Surinktos asmeninės informacijos kategorijos

Mes renkame informaciją, kuri identifikuoja, yra susijusi, aprašo, nurodo, gali būti tiesiogiai ar netiesiogiai susieta su konkrečiu Vartotoju ar Įrenginiu arba gali būti pagrįstai susieta su juo. Toliau pateikiamas asmeninės informacijos, kurią galime rinkti arba kurią galėjome surinkti iš Kalifornijos gyventojų per pastaruosius dvylika (12) mėnesių, kategorijų sąrašas.

Atkreipkite dėmesį, kad toliau pateiktame sąraše pateiktos kategorijos ir pavyzdžiai yra apibrėžti CCPA. Tai nereiškia, kad mes iš tikrųjų surinkome visus šios kategorijos asmeninės informacijos pavyzdžius, tačiau tai atspindi mūsų sąžiningą įsitikinimą, kad dalis tos informacijos iš atitinkamos kategorijos gali būti ir galėjo būti surinkta. Pavyzdžiui, tam tikrų kategorijų asmeninė informacija būtų renkama tik tuo atveju, jei tokią asmeninę informaciją mums pateiktumėte tiesiogiai.

 • A kategorija: Identifikatoriai.

  Pavyzdžiai: tikrasis vardas, slapyvardis, pašto adresas, unikalus asmens identifikatorius, internetinis identifikatorius, interneto protokolo adresas, el. pašto adresas, paskyros pavadinimas, vairuotojo pažymėjimo numeris, paso numeris ar kiti panašūs identifikatoriai.

  Surinkta: Taip.

 • B kategorija: Kalifornijos klientų įrašų įstatuose nurodytos asmeninės informacijos kategorijos (Cal. Civ. Code § 1798.80(e)).

  Pavyzdžiai: vardas, parašas, socialinio draudimo numeris, fizinės charakteristikos arba aprašymas, adresas, telefono numeris, paso numeris, vairuotojo pažymėjimo arba valstybinės tapatybės kortelės numeris, draudimo poliso numeris, išsilavinimas, darbas, darbo istorija, banko sąskaitos numeris, kredito kortelės numeris , debeto kortelės numerį ar bet kokią kitą finansinę informaciją, medicininę informaciją ar sveikatos draudimo informaciją. Tam tikra asmeninė informacija, įtraukta į šią kategoriją, gali sutapti su kitomis kategorijomis.

  Surinkta: Taip.

 • C kategorija: saugomos klasifikavimo charakteristikos pagal Kalifornijos arba federalinius įstatymus.

  Pavyzdžiai: amžius (40 metų ir vyresni), rasė, odos spalva, protėviai, tautinė kilmė, pilietybė, religija ar tikėjimas, šeimyninė padėtis, sveikatos būklė, fizinė ar protinė negalia, lytis (įskaitant lytį, lytinę tapatybę, lyties išraišką, nėštumą arba gimdymą ir susijusios sveikatos būklės), seksualinė orientacija, veterano ar karinis statusas, genetinė informacija (įskaitant šeimos genetinę informaciją).

  Surinkta: Ne.

 • D kategorija: Komercinė informacija.

  Pavyzdžiai: įsigytų arba svarstomų produktų ar paslaugų įrašai ir istorija.

  Surinkta: Taip.

 • E kategorija: biometrinė informacija.

  Pavyzdžiai: genetinės, fiziologinės, elgsenos ir biologinės savybės arba veiklos modeliai, naudojami šablonui ar kitam identifikatoriui arba identifikavimo informacijai išgauti, pvz., pirštų atspaudai, veido atspaudai ir balso atspaudai, rainelės ar tinklainės nuskaitymai, klavišų paspaudimai, eisena ar kiti fiziniai modeliai. ir miego, sveikatos ar mankštos duomenis.

  Surinkta: Ne.

 • F kategorija: interneto ar kita panaši tinklo veikla.

  Pavyzdžiai: sąveika su mūsų paslauga arba reklama.

  Surinkta: Taip.

 • G kategorija: geografinės vietos duomenys.

  Pavyzdžiai: apytikslė fizinė vieta.

  Surinkta: Ne.

 • H kategorija: jutimo duomenys.

  Pavyzdžiai: garso, elektroninė, vaizdinė, šiluminė, uoslės ar panaši informacija.

  Surinkta: Ne.

 • I kategorija: su profesine arba su darbu susijusi informacija.

  Pavyzdžiai: esama arba buvusi darbo istorija arba veiklos vertinimai.

  Surinkta: Ne.

 • J kategorija: nevieša švietimo informacija (pagal Šeimos švietimo teisių ir privatumo įstatymą (20 USC Section 1232g, 34 CFR Part 99)).

  Pavyzdžiai: tiesiogiai su mokiniu susiję mokymo įrašai, kuriuos tvarko švietimo įstaiga arba jos vardu veikianti šalis, pvz., pažymiai, nuorašai, klasių sąrašai, mokinių tvarkaraščiai, mokinio identifikavimo kodai, mokinio finansinė informacija arba mokinio drausmės įrašai.

  Surinkta: Ne.

 • K kategorija: išvados, padarytos iš kitos asmeninės informacijos.

  Pavyzdžiai: profilis, atspindintis asmens pageidavimus, savybes, psichologines tendencijas, polinkius, elgesį, nuostatas, intelektą, gebėjimus ir gabumus.

  Surinkta: Ne.

Pagal CCPA asmens informacija neapima:

 • Viešai prieinama informacija iš vyriausybės įrašų
 • Neidentifikuota arba apibendrinta vartotojų informacija
 • Informacija, kuriai netaikomas CCPA, pvz.:
  • Sveikatos ar medicininė informacija, kuriai taikomas 1996 m. Sveikatos draudimo perkeliamumo ir atskaitomybės įstatymas (HIPAA) ir Kalifornijos medicininės informacijos konfidencialumo įstatymas (CMIA), arba klinikinių tyrimų duomenys.
  • Asmeninei informacijai, kuriai taikomi tam tikri konkretaus sektoriaus privatumo įstatymai, įskaitant Sąžiningo kredito ataskaitų teikimo įstatymą (FRCA), Gramm-Leach-Bliley įstatymą (GLBA) arba Kalifornijos finansinės informacijos privatumo įstatymą (FIPA) ir 1994 m. Vairuotojo privatumo apsaugos įstatymą.

Asmeninės informacijos šaltiniai

Aukščiau išvardytas asmens informacijos kategorijas gauname iš šių kategorijų šaltinių:

 • Tiesiai iš Jūsų . Pavyzdžiui, iš formų, kurias užpildote mūsų Paslaugoje, pageidavimus, kuriuos išreiškiate ar pateikiate naudodamiesi mūsų paslauga, arba iš jūsų pirkinių mūsų Paslaugoje.
 • Netiesiogiai iš Tavęs . Pavyzdžiui, stebint Jūsų veiklą mūsų Paslaugoje.
 • Automatiškai iš jūsų . Pavyzdžiui, per slapukus, kuriuos mes arba mūsų paslaugų teikėjai nustato jūsų įrenginyje, kai naršote mūsų paslaugą.
 • Iš paslaugų teikėjų . Pavyzdžiui, trečiųjų šalių pardavėjai, kurie stebi ir analizuoja mūsų Paslaugos naudojimą, trečiųjų šalių tiekėjai mokėjimams apdoroti arba kiti trečiųjų šalių pardavėjai, kuriuos naudojame teikdami Jums paslaugą.

Asmeninės informacijos naudojimas verslo ar komerciniais tikslais

Galime naudoti arba atskleisti asmeninę informaciją, kurią renkame „verslo tikslais“ arba „komerciniais tikslais“ (kaip apibrėžta CCPA), kuri gali apimti šiuos pavyzdžius:

 • Norėdami naudotis mūsų paslauga ir teikti jums mūsų paslaugą.
 • Teikti jums pagalbą ir atsakyti į jūsų užklausas, įskaitant jūsų rūpesčių tyrimą ir sprendimą bei mūsų Paslaugos stebėjimą ir tobulinimą.
 • Norėdami įvykdyti arba patenkinti priežastį, dėl kurios pateikėte informaciją. Pavyzdžiui, jei bendrinate savo kontaktinę informaciją, kad pateiktumėte klausimą apie mūsų paslaugą, mes naudosime šią asmeninę informaciją atsakydami į jūsų užklausą. Jei pateikiate savo asmeninę informaciją, kad įsigytumėte produktą ar paslaugą, mes naudosime šią informaciją, kad apdorotume jūsų mokėjimą ir palengvintume pristatymą.
 • Atsakyti į teisėsaugos prašymus ir kaip reikalaujama pagal galiojančius įstatymus, teismo įsakymą ar vyriausybės nuostatas.
 • Kaip aprašyta jums renkant jūsų asmeninę informaciją arba kaip kitaip nustatyta CCPA.
 • Vidaus administravimo ir audito tikslais.
 • Aptikti saugumo incidentus ir apsisaugoti nuo kenkėjiškos, apgaulingos, nesąžiningos ar neteisėtos veiklos, įskaitant, kai reikia, patraukti baudžiamojon atsakomybėn už tokią veiklą atsakingus asmenis.

Atkreipkite dėmesį, kad aukščiau pateikti pavyzdžiai yra iliustruojantys ir nėra išsamūs. Daugiau informacijos apie tai, kaip naudojame šią informaciją, rasite skyriuje „Jūsų asmens duomenų naudojimas“.

Jei nuspręsime rinkti papildomų kategorijų asmeninę informaciją arba panaudosime surinktą asmeninę informaciją iš esmės skirtingiems, nesusijusiems ar nesuderinamiems tikslams, atnaujinsime šią privatumo politiką.

Asmens informacijos atskleidimas verslo ar komerciniais tikslais

Mes galime naudoti arba atskleisti ir per pastaruosius dvylika (12) mėnesių naudoti arba atskleisti šių kategorijų asmeninę informaciją verslo ar komerciniais tikslais:

 • A kategorija: Identifikatoriai
 • B kategorija: Kalifornijos klientų įrašų įstatuose nurodytos asmeninės informacijos kategorijos (Cal. Civ. Code § 1798.80(e))
 • D kategorija: Komercinė informacija
 • F kategorija: interneto ar kita panaši tinklo veikla

Atkreipkite dėmesį, kad aukščiau išvardytos kategorijos yra apibrėžtos CCPA. Tai nereiškia, kad iš tikrųjų buvo atskleisti visi tos kategorijos asmeninės informacijos pavyzdžiai, bet atspindi mūsų sąžiningą įsitikinimą, kad dalis tos informacijos iš atitinkamos kategorijos gali būti ir galėjo būti atskleista.

Kai atskleidžiame asmeninę informaciją verslo ar komerciniais tikslais, sudarome sutartį, kurioje aprašomas tikslas ir reikalaujama, kad gavėjas laikytų asmeninę informaciją konfidencialia ir nenaudotų jos jokiam tikslui, išskyrus sutarties vykdymą.

Asmeninės informacijos pardavimas

Kaip apibrėžta CCPA, „pardavimas“ ir „pardavimas“ reiškia vartotojo asmeninės informacijos pardavimą, nuomą, išleidimą, atskleidimą, platinimą, prieinamumą, perleidimą ar kitokį perdavimą žodžiu, raštu, elektroninėmis ar kitomis priemonėmis. verslą trečiajai šaliai už vertingą atlygį. Tai reiškia, kad mes galėjome gauti tam tikrą naudą mainais už dalijimąsi asmenine informacija, bet nebūtinai piniginės naudos.

Atkreipkite dėmesį, kad toliau išvardytos kategorijos yra apibrėžtos CCPA. Tai nereiškia, kad visi tos kategorijos asmeninės informacijos pavyzdžiai iš tikrųjų buvo parduoti, tačiau, kiek mums žinoma, tai atspindi mūsų sąžiningą įsitikinimą, kad tam tikra informacija iš atitinkamos kategorijos gali būti ir galėjo būti dalijama už vertę mainais. .

Mes galime parduoti ir galėjome parduoti per pastaruosius dvylika (12) mėnesių šių kategorijų asmeninės informacijos:

 • A kategorija: Identifikatoriai
 • B kategorija: Kalifornijos klientų įrašų įstatuose nurodytos asmeninės informacijos kategorijos (Cal. Civ. Code § 1798.80(e))
 • D kategorija: Komercinė informacija
 • F kategorija: interneto ar kita panaši tinklo veikla

Dalintis asmenine informacija

Mes galime dalytis jūsų asmenine informacija, nurodyta aukščiau nurodytose kategorijose, su šių kategorijų trečiosiomis šalimis:

 • Paslaugų tiekėjai
 • Mokėjimų tvarkytojai
 • Mūsų filialai
 • Mūsų verslo partneriai
 • Trečiųjų šalių pardavėjai, kuriems jūs arba jūsų agentai įgalioja mus atskleisti jūsų asmeninę informaciją, susijusią su produktais ar paslaugomis, kuriuos jums teikiame

Nepilnamečių iki 16 metų asmeninės informacijos pardavimas

Mes sąmoningai nerenkame asmeninės informacijos iš nepilnamečių, jaunesnių nei 16 metų, naudodami mūsų Paslaugą, nors kai kurios trečiųjų šalių svetainės, į kurias pateikiame nuorodas, gali tai daryti. Šios trečiųjų šalių svetainės turi savo naudojimo sąlygas ir privatumo politiką, todėl raginame tėvus ir teisėtus globėjus stebėti savo vaikų naudojimąsi internetu ir nurodyti savo vaikams niekada neteikti informacijos kitose svetainėse be jų leidimo.

Mes neparduodame Vartotojų, apie kuriuos iš tikrųjų žinome, yra jaunesni nei 16 metų, asmeninės informacijos, nebent gautume teigiamą sutikimą („teisę pasirinkti“) iš Vartotojo, kuriam yra nuo 13 iki 16 metų, arba jaunesnio nei 13 metų vartotojo tėvas arba globėjas. Vartotojai, kurie pasirenka parduoti asmeninę informaciją, gali bet kada atsisakyti būsimų pardavimų. Norėdami pasinaudoti teise atsisakyti, Jūs (arba Jūsų įgaliotas atstovas) galite pateikti mums prašymą susisiekę su mumis.

Jei turite pagrindo manyti, kad vaikas, jaunesnis nei 13 (arba 16) metų, pateikė mums asmeninę informaciją, susisiekite su mumis pakankamai išsamiai, kad galėtume tą informaciją ištrinti.

Jūsų teisės pagal CCPA

CCPA Kalifornijos gyventojams suteikia konkrečias teises, susijusias su jų asmenine informacija. Jei esate Kalifornijos gyventojas, turite šias teises:

 • Teisė pastebėti. Jūs turite teisę būti informuotas, kokių kategorijų Asmens duomenys yra renkami ir kokiais tikslais Asmens duomenys naudojami.
 • Teisė prašyti. Pagal CCPA turite teisę prašyti, kad atskleistume jums informaciją apie mūsų rinkimą, naudojimą, pardavimą, atskleidimą verslo tikslais ir dalijimąsi asmenine informacija. Gavę ir patvirtinę Jūsų užklausą, mes Jums atskleisime:
  • Asmeninės informacijos, kurią mes surinkome apie jus, kategorijos
  • Asmeninės informacijos, kurią surinkome apie jus, šaltinių kategorijos
  • Mūsų verslo ar komercinis tikslas rinkti arba parduoti tokią asmeninę informaciją
  • Trečiųjų šalių, su kuriomis dalijamės ta asmenine informacija, kategorijos
  • Konkreti asmeninės informacijos dalis, kurią surinkome apie jus
  • Jei pardavėme jūsų asmeninę informaciją arba atskleidėme jūsų asmeninę informaciją verslo tikslais, mes jums atskleisime:
   • Parduotų asmeninės informacijos kategorijų kategorijos
   • Atskleidžiamos asmeninės informacijos kategorijų kategorijos
 • Teisė pasakyti „ne“ Asmens duomenų pardavimui (atsisakyti). Jūs turite teisę nurodyti mums neparduoti Jūsų asmeninės informacijos. Norėdami pateikti atsisakymo prašymą, susisiekite su mumis.
 • Teisė ištrinti Asmens duomenis. Jūs turite teisę prašyti ištrinti Jūsų Asmens duomenis, išskyrus tam tikras išimtis. Gavę ir patvirtinę jūsų užklausą, ištrinsime (ir nurodysime Paslaugų teikėjams ištrinti) jūsų asmeninę informaciją iš savo įrašų, nebent būtų taikoma išimtis. Galime atmesti jūsų prašymą ištrinti informaciją, jei mums arba mūsų paslaugų teikėjams būtina išsaugoti informaciją:
  • Užbaigti sandorį, dėl kurio surinkome asmeninę informaciją, pateikti prekę ar paslaugą, kurios prašėte, imtis veiksmų, kurių pagrįstai tikimasi, atsižvelgiant į nuolatinius verslo santykius su jumis arba kitaip vykdyti su Jumis sudarytą sutartį.
  • Aptikti saugumo incidentus, apsisaugoti nuo kenkėjiškos, apgaulingos, nesąžiningos ar neteisėtos veiklos arba patraukti baudžiamojon atsakomybėn asmenis, atsakingus už tokią veiklą.
  • Derinti produktus, kad nustatytumėte ir ištaisytumėte klaidas, kurios kenkia esamoms numatytoms funkcijoms.
  • Naudotis žodžio laisve, užtikrinti kito vartotojo teisę naudotis savo žodžio laisve arba pasinaudoti kita įstatymo numatyta teise.
  • Laikykitės Kalifornijos elektroninių ryšių privatumo įstatymo (Cal. Penal Code § 1546 et. Seq.).
  • Dalyvauti viešuosiuose arba recenzuojamuose moksliniuose, istoriniuose ar statistiniuose tyrimuose visuomenės labui, laikantis visų kitų taikomų etikos ir privatumo įstatymų, kai informacijos ištrynimas gali tapti neįmanomu arba rimtai pakenkti tyrimo pasiekimams, jei anksčiau davėte informuotą sutikimą .
  • Įgalinkite tik vidinį naudojimą, kuris pagrįstai atitinka vartotojų lūkesčius, pagrįstus jūsų santykiais su mumis.
  • Laikykitės teisinės prievolės.
  • Naudoti tą informaciją vidiniais ir teisėtais kitais būdais, atitinkančiais kontekstą, kuriame ją pateikėte.
 • Teisė nebūti diskriminuojamam. Jūs turite teisę nebūti diskriminuojamas dėl to, kad naudojatės savo vartotojo teisėmis, įskaitant:
  • Prekių ar paslaugų atsisakymas jums
  • Skirtingų kainų ar tarifų taikymas už prekes ar paslaugas, įskaitant nuolaidų ar kitų lengvatų naudojimą arba baudų skyrimą
  • Skirtingo lygio ar kokybės prekių ar paslaugų teikimas Jums
  • Siūlymas, kad gausite kitokią prekių ar paslaugų kainą ar tarifą arba kitokį prekių ar paslaugų lygį ar kokybę

CCPA duomenų apsaugos teisių įgyvendinimas

Norėdami pasinaudoti savo teisėmis pagal CCPA ir jei esate Kalifornijos gyventojas, galite susisiekti su mumis:

 • Apsilankę šiame mūsų svetainės puslapyje: https://lipsell.lt
 • Atsiųsdami mums el. laišką adresu account@lipsell.com

Tik jūs arba asmuo, registruotas Kalifornijos valstijos sekretorėje, kurį įgaliojate veikti jūsų vardu, galite pateikti patikrinamą užklausą, susijusią su jūsų asmenine informacija.

Jūsų prašymas mums turi:

 • Pateikite pakankamai informacijos, kuri leistų mums pagrįstai patikrinti, ar esate asmuo, apie kurį rinkome asmeninę informaciją, arba įgaliotasis atstovas
 • Apibūdinkite savo prašymą pakankamai išsamiai, kad galėtume tinkamai jį suprasti, įvertinti ir į jį atsakyti

Negalime atsakyti į Jūsų užklausą arba suteikti Jums reikiamos informacijos, jei negalime:

 • Patvirtinkite savo tapatybę arba įgaliojimą pateikti užklausą
 • Ir patvirtinkite, kad asmeninė informacija yra susijusi su Jumis

Mes nemokamai atskleisime ir pateiksime reikiamą informaciją per 45 dienas nuo jūsų patikrinamos užklausos gavimo. Reikalingos informacijos pateikimo terminas gali būti vieną kartą pratęstas dar 45 dienomis, kai pagrįstai reikia, iš anksto įspėjus.

Bet koks mūsų pateiktas atskleidimas apims tik 12 mėnesių laikotarpį iki patikrinamos užklausos gavimo.

Duomenų perkeliamumo užklausoms mes pasirinksime tokį jūsų asmeninės informacijos pateikimo formatą, kuris būtų lengvai naudojamas ir leistų jums netrukdomai perduoti informaciją iš vieno subjekto kitam subjektui.

Neparduokite mano asmeninės informacijos

Jūs turite teisę atsisakyti parduoti savo asmeninę informaciją. Kai tik gausime ir patvirtinsime patikrinamą vartotojo užklausą iš Jūsų, nustosime parduoti Jūsų asmeninę informaciją. Norėdami pasinaudoti savo teise atsisakyti, susisiekite su mumis.

Paslaugų teikėjai, su kuriais bendradarbiaujame (pavyzdžiui, mūsų analizės ar reklamos partneriai), gali naudoti Paslaugoje technologiją, kuri parduoda asmeninę informaciją, kaip apibrėžta CCPA įstatyme. Jei norite atsisakyti savo asmeninės informacijos naudojimo interesais pagrįstos reklamos tikslais ir šių galimų pardavimų, kaip apibrėžta CCPA įstatyme, galite tai padaryti vadovaudamiesi toliau pateiktomis instrukcijomis.

Atminkite, kad bet koks atsisakymas priklauso nuo jūsų naudojamos naršyklės. Gali tekti atsisakyti kiekvienoje naudojamoje naršyklėje.

Interneto svetainė

Galite atsisakyti gauti suasmenintus skelbimus, kuriuos teikia mūsų paslaugų teikėjai, vadovaudamiesi Paslaugoje pateiktomis instrukcijomis:

Atsisakymas į jūsų kompiuterį įdės slapuką, kuris yra unikalus naršyklei, kurią naudojate atsisakydami. Jei pakeisite naršyklę arba ištrinsite naršyklės išsaugotus slapukus, turėsite vėl atsisakyti.

Mobilieji įrenginiai

Jūsų mobilusis įrenginys gali suteikti jums galimybę atsisakyti informacijos apie programas, kurias naudojate, norėdami teikti skelbimus, taikomus pagal jūsų pomėgius, naudojimo:

 • „Atsisakyti pomėgiais pagrįstų skelbimų“ arba „Atsisakyti skelbimų suasmeninimo“ „Android“ įrenginiuose
 • „Apriboti skelbimų stebėjimą“ iOS įrenginiuose

Taip pat galite sustabdyti vietos informacijos rinkimą iš savo mobiliojo įrenginio, pakeisdami savo mobiliojo įrenginio nuostatas.

Vaikų privatumas

Mūsų paslauga nėra skirta niekam jaunesniems nei 13 metų. Sąmoningai nerenkame asmenį identifikuojančios informacijos iš jaunesnių nei 13 metų. Jei esate vienas iš tėvų ar globėjų ir žinote, kad Jūsų vaikas mums pateikė asmens duomenis, prašome Susisiekite su mumis. Jei sužinome, kad surinkome asmens duomenis iš jaunesnių nei 13 metų asmenų, nepatvirtindami tėvų sutikimo, imamės veiksmų, kad pašalintume šią informaciją iš savo serverių.

Jei mums reikia pasikliauti sutikimu kaip teisiniu jūsų informacijos tvarkymo pagrindu, o jūsų šaliai reikalingas vieno iš tėvų sutikimas, prieš rinkdami ir naudodami šią informaciją galime reikalauti jūsų tėvų sutikimo.

Nuorodos į kitas svetaines

Mūsų Paslaugoje gali būti nuorodų į kitas svetaines, kurių mes nevaldome. Jei spustelėsite trečiosios šalies nuorodą, būsite nukreipti į tos trečiosios šalies svetainę. Primygtinai rekomenduojame peržiūrėti kiekvienos lankomos svetainės privatumo politiką.

Mes nekontroliuojame ir neprisiimame atsakomybės už bet kokių trečiųjų šalių svetainių ar paslaugų turinį, privatumo politiką ar praktiką.

Šios privatumo politikos pakeitimai

Retkarčiais galime atnaujinti savo privatumo politiką. Apie bet kokius pakeitimus pranešime jums paskelbdami naują privatumo politiką šiame puslapyje.

Mes informuosime jus el. paštu ir (arba) gerai matomu pranešimu apie mūsų paslaugą, prieš įsigaliojant pakeitimui, ir atnaujinsime šios privatumo politikos viršuje pateiktą „Paskutinio atnaujinimo“ datą.

Rekomenduojame periodiškai peržiūrėti šią Privatumo politiką dėl bet kokių pakeitimų. Šios privatumo politikos pakeitimai įsigalioja, kai jie paskelbiami šiame puslapyje.

Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų apie šią privatumo politiką, galite susisiekti su mumis:

 • Apsilankę šiame mūsų svetainės puslapyje: https://lipsell.lt
 • Atsiųsdami mums el. laišką adresu account@lipsell.com