GDPR privatumo politika

Mūsų privatumo politika paskutinį kartą buvo atnaujinta 2023 m. rugsėjo 16 d.

Šioje privatumo politikoje aprašoma mūsų politika ir procedūros, susijusios su jūsų informacijos rinkimu, naudojimu ir atskleidimu, kai naudojatės Paslauga, ir pasakojama apie jūsų teises į privatumą ir kaip jus saugo įstatymai.

Mes naudojame Jūsų Asmens duomenis Paslaugai teikti ir tobulinti. Naudodamiesi Paslauga sutinkate su informacijos rinkimu ir naudojimu pagal šią Privatumo politiką. Šią privatumo politiką sukūrė TermsFeed GDPR privatumo politikos šablonas .

Aiškinimas ir apibrėžimai

Interpretacija

Žodžiai, kurių pradinė raidė rašoma didžiąja raide, turi reikšmes, apibrėžtas tokiomis sąlygomis. Toliau pateikiami apibrėžimai turi tą pačią reikšmę, nepaisant to, ar jie pateikiami vienaskaita, ar daugiskaita.

Apibrėžimai

Šios privatumo politikos tikslais:

 • „Paskyra“ reiškia unikalią paskyrą, sukurtą tam, kad galėtumėte pasiekti mūsų Paslaugą arba jos dalis.

 • „Įmonė“ (šioje sutartyje vadinama „Įmone“, „Mes“, „Mūsų“ arba „Mūsų“) reiškia LIPSELL

  BDAR tikslais Bendrovė yra Duomenų valdytojas.

 • „Šalis“ reiškia Lietuvą.

 • „Slapukai“ yra nedideli failai, kuriuos jūsų kompiuteryje, mobiliajame įrenginyje ar bet kuriame kitame įrenginyje įdeda svetainė, kuriuose yra išsami informacija apie jūsų naršymo toje svetainėje istoriją, be daugelio jos naudojimo būdų.

 • „Duomenų valdytojas“ BDAR (Bendrojo duomenų apsaugos reglamento) tikslais reiškia Bendrovę kaip juridinį asmenį, kuris vienas arba kartu su kitais nustato Asmens duomenų tvarkymo tikslus ir priemones.

 • „Įrenginys“ reiškia bet kokį įrenginį, kuris gali pasiekti Paslaugą, pavyzdžiui, kompiuteris, mobilusis telefonas arba skaitmeninis planšetinis kompiuteris.

 • „Asmens duomenys“ – tai bet kokia informacija, susijusi su identifikuotu arba identifikuojamu asmeniu.

  BDAR tikslais asmens duomenys reiškia bet kokią su Jumis susijusią informaciją, pvz., vardą, pavardę, identifikavimo numerį, vietos duomenis, internetinį identifikatorių arba vieną ar daugiau veiksnių, būdingų fiziniams, fiziologiniams, genetiniams, psichiniams, ekonominiams, kultūriniams ar socialiniams veiksniams. tapatybę.

 • „Paslauga“ reiškia svetainę.

 • „Paslaugų teikėjas“ – tai bet kuris fizinis ar juridinis asmuo, kuris Bendrovės vardu tvarko duomenis. Tai reiškia trečiųjų šalių įmones ar asmenis, kuriuos Bendrovė samdo palengvinti Paslaugos teikimą, teikti Paslaugą Bendrovės vardu, atlikti su Paslauga susijusias paslaugas arba padėti Bendrovei analizuoti, kaip Paslauga naudojama.
  BDAR tikslais paslaugų teikėjai laikomi duomenų tvarkytojais.

 • „Naudojimo duomenys“ reiškia duomenis, renkamus automatiškai, sugeneruotus naudojant Paslaugą arba iš pačios Paslaugos infrastruktūros (pavyzdžiui, apsilankymo puslapyje trukmė).

 • „Svetainė“ reiškia LIPSELL, pasiekiama iš https://lipsell.lt

 • „Jūs“ reiškia asmenį, kuris pasiekia arba naudojasi Paslauga, arba įmonę ar kitą juridinį asmenį, kurio vardu toks asmuo pasiekia arba naudojasi Paslauga, jei taikoma.

  Pagal BDAR (Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą) Jūs galite būti vadinamas Duomenų subjektu arba Vartotoju, nes esate Paslaugą besinaudojantis asmuo.

Jūsų asmens duomenų rinkimas ir naudojimas

Renkamų duomenų tipai

Asmeniniai duomenys

Naudodamiesi mūsų paslauga, galime paprašyti jūsų pateikti mums tam tikrą asmenį identifikuojančią informaciją, kurią būtų galima naudoti norint susisiekti su jumis arba nustatyti jūsų tapatybę. Asmenį identifikuojanti informacija gali apimti, bet tuo neapsiribojant:

 • Elektroninio pašto adresas

 • Vardas ir pavardė

 • Telefono numeris

 • Adresas, valstija, provincija, pašto kodas, miestas

 • Naudojimo duomenys

Naudojimo duomenys

Naudojimo duomenys renkami automatiškai naudojantis Paslauga.

Naudojimo duomenys gali apimti tokią informaciją kaip Jūsų įrenginio interneto protokolo adresas (pvz., IP adresas), naršyklės tipas, naršyklės versija, mūsų Paslaugos puslapiai, kuriuose lankotės, Jūsų apsilankymo laikas ir data, laikas, praleistas tuose puslapiuose, unikalus įrenginys. identifikatoriai ir kiti diagnostiniai duomenys.

Kai prisijungiate prie Paslaugos naudodami mobilųjį įrenginį arba per mobilųjį įrenginį, mes galime automatiškai rinkti tam tikrą informaciją, įskaitant, bet tuo neapsiribojant, jūsų naudojamo mobiliojo įrenginio tipą, jūsų mobiliojo įrenginio unikalų ID, jūsų mobiliojo įrenginio IP adresą, jūsų mobilųjį telefoną. operacinę sistemą, Jūsų naudojamos mobiliojo interneto naršyklės tipą, unikalius įrenginio identifikatorius ir kitus diagnostinius duomenis.

Taip pat galime rinkti informaciją, kurią Jūsų naršyklė siunčia, kai lankotės mūsų Paslaugoje arba kai naudojatės Paslauga mobiliuoju įrenginiu arba per jį.

Stebėjimo technologijos ir slapukai

Naudojame slapukus ir panašias sekimo technologijas, kad galėtume sekti veiklą mūsų Paslaugoje ir saugoti tam tikrą informaciją. Naudojamos stebėjimo technologijos yra švyturiai, žymos ir scenarijai, skirti informacijai rinkti ir sekti bei mūsų paslaugai tobulinti ir analizuoti. Mūsų naudojamos technologijos gali apimti:

 • Slapukai arba naršyklės slapukai. Slapukas yra mažas failas, patalpintas Jūsų įrenginyje. Galite nurodyti savo naršyklei atsisakyti visų slapukų arba nurodyti, kada slapukas siunčiamas. Tačiau jei nepriimsite slapukų, galbūt negalėsite naudotis kai kuriomis mūsų Paslaugos dalimis. Nebent jūs pakoregavote savo naršyklės nustatymus taip, kad ji atsisakytų slapukų, mūsų Paslauga gali naudoti slapukus.
 • Žiniatinklio švyturiai. Tam tikrose mūsų Paslaugos skiltyse ir mūsų el. laiškuose gali būti mažų elektroninių failų, vadinamų žiniatinklio signalais (taip pat vadinami aiškiais gifais, pikselių žymomis ir vieno pikselio gifais), kurie leidžia įmonei, pavyzdžiui, skaičiuoti tuose puslapiuose apsilankiusius vartotojus. arba atidarė el. laišką ir kitą susijusią svetainės statistiką (pvz., tam tikros skilties populiarumo fiksavimą ir sistemos bei serverio vientisumo patikrinimą).

Slapukai gali būti „nuolatiniai“ arba „seanso“ slapukai. Nuolatiniai slapukai lieka jūsų asmeniniame kompiuteryje arba mobiliajame įrenginyje, kai atsijungiate prie interneto, o seanso slapukai ištrinami, kai tik uždarote žiniatinklio naršyklę.

Seansinius ir nuolatinius slapukus naudojame toliau nurodytais tikslais:

 • Būtini / būtini slapukai

  Tipas: seanso slapukai

  Administruoja: Us

  Paskirtis: Šie slapukai yra būtini, kad galėtumėte teikti Jums paslaugas, pasiekiamas per svetainę, ir kad galėtumėte naudotis kai kuriomis jos funkcijomis. Jie padeda atpažinti vartotojus ir užkirsti kelią nesąžiningam vartotojų paskyrų naudojimui. Be šių slapukų paslaugos, kurių prašėte, negali būti teikiamos, o mes naudojame šiuos slapukus tik tam, kad suteiktume jums tas paslaugas.

 • Slapukų politika / Pranešimas apie priėmimą Slapukai

  Tipas: nuolatiniai slapukai

  Administruoja: Us

  Paskirtis: Šie slapukai nustato, ar vartotojai sutiko su slapukų naudojimu Svetainėje.

 • Funkcionalumo slapukai

  Tipas: nuolatiniai slapukai

  Administruoja: Us

  Paskirtis: Šie slapukai leidžia mums atsiminti jūsų pasirinkimus, kuriuos darote, kai naudojatės svetaine, pvz., prisiminti prisijungimo duomenis arba kalbos pasirinkimą. Šių slapukų tikslas – suteikti Jums asmeniškesnę patirtį ir išvengti, kad kiekvieną kartą naudodamiesi svetaine iš naujo įvesti savo nuostatas.

 • Stebėjimo ir našumo slapukai

  Tipas: nuolatiniai slapukai

  Administruoja: Trečiosios šalys

  Paskirtis: Šie slapukai naudojami sekti informacijai apie srautą į svetainę ir tai, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Informacija, surinkta naudojant šiuos slapukus, gali tiesiogiai arba netiesiogiai identifikuoti jus kaip atskirą lankytoją. Taip yra todėl, kad surinkta informacija paprastai yra susieta su slapyvardžiu identifikatoriumi, susietu su įrenginiu, kurį naudojate prisijungdami prie svetainės. Taip pat galime naudoti šiuos slapukus, kad išbandytume naujus svetainės puslapius, funkcijas ar naujas funkcijas, kad pamatytume, kaip į juos reaguoja mūsų vartotojai.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų naudojamus slapukus ir jūsų pasirinkimus dėl slapukų, apsilankykite mūsų slapukų politikoje arba mūsų privatumo politikos slapukų skiltyje.

Jūsų Asmens duomenų naudojimas

Bendrovė gali naudoti Asmens duomenis šiais tikslais:

 • Teikti ir prižiūrėti Paslaugą , įskaitant mūsų Paslaugos naudojimo stebėjimą.

 • Norėdami valdyti savo paskyrą: tvarkyti jūsų, kaip Paslaugos vartotojo, registraciją. Jūsų pateikti Asmens duomenys gali suteikti prieigą prie įvairių Paslaugos funkcijų, kurios yra prieinamos Jums kaip registruotam vartotojui.

 • Sutarties vykdymui: prekių, prekių ar paslaugų, kurias įsigijote, pirkimo sutarties ar bet kokios kitos sutarties su mumis per Paslaugą parengimas, laikymasis ir vykdymas.

 • Norėdami susisiekti su jumis: susisiekti su jumis el. paštu, telefono skambučiais, SMS arba kitais lygiaverčiais elektroninio ryšio būdais, pvz., mobiliosios programos tiesioginiais pranešimais apie atnaujinimus arba informaciniais pranešimais, susijusiais su funkcijomis, produktais ar sutartinėmis paslaugomis, įskaitant saugos naujinimus, kai būtina arba pagrįsta joms įgyvendinti.

 • Teikti Jums naujienas, specialius pasiūlymus ir bendrą informaciją apie kitas mūsų siūlomas prekes, paslaugas ir renginius, panašius į tas, kurias jau įsigijote ar dėl kurių teiravotės, nebent pasirinkote tokios informacijos negauti.

 • Tvarkyti Jūsų prašymus: dalyvauti ir tvarkyti Jūsų prašymus Mums.

 • Verslo perdavimui: Mes galime naudoti jūsų informaciją, kad įvertintume arba vykdytume susijungimą, pardavimą, restruktūrizavimą, reorganizavimą, likvidavimą ar kitokį tam tikro ar viso mūsų turto pardavimą ar perdavimą, nesvarbu, ar jis tęsia veiklą, ar bankroto, likvidavimo, ar panašus procesas, kai mūsų turimi Asmens duomenys apie Paslaugos vartotojus yra perduotas turtas.

 • Kitais tikslais : Jūsų informaciją galime naudoti kitais tikslais, pavyzdžiui, duomenų analizei, naudojimo tendencijų nustatymui, reklaminių kampanijų efektyvumo nustatymui ir mūsų Paslaugų, produktų, paslaugų, rinkodaros ir jūsų patirties įvertinimui bei tobulinimui.

Mes galime dalytis Jūsų asmenine informacija šiais atvejais:

 • Su paslaugų teikėjais: mes galime dalytis jūsų asmenine informacija su paslaugų teikėjais, kad galėtume stebėti ir analizuoti naudojimąsi mūsų Paslauga, apdoroti mokėjimus ir susisiekti su jumis.
 • Verslo perdavimui: Mes galime dalytis arba perduoti jūsų asmeninę informaciją, susijusią su bet kokiu susijungimu, bendrovės turto pardavimu, finansavimu ar viso mūsų verslo ar dalies įsigijimu, arba per derybas dėl jų kitai bendrovei.
 • Su filialais: galime dalytis jūsų informacija su savo filialais, tokiu atveju pareikalausime, kad šios patronuojamosios bendrovės laikytųsi šios privatumo politikos. Filialai apima mūsų patronuojančią įmonę ir visas kitas dukterines įmones, bendrų įmonių partnerius ar kitas įmones, kurias mes kontroliuojame arba kurios yra bendrai su mumis kontroliuojamos.
 • Su verslo partneriais: Mes galime dalytis Jūsų informacija su savo verslo partneriais, kad pasiūlytume Jums tam tikrus produktus, paslaugas ar akcijas.
 • Su kitais vartotojais: kai dalijatės asmenine informacija ar kitaip bendraujate viešose vietose su kitais vartotojais, tokią informaciją gali matyti visi vartotojai ir ji gali būti viešai platinama už jos ribų.
 • Jums sutikus : mes galime atskleisti jūsų asmeninę informaciją bet kokiais kitais tikslais, gavę jūsų sutikimą.

Jūsų asmens duomenų saugojimas

Bendrovė saugos Jūsų Asmens duomenis tik tiek, kiek to reikia šioje privatumo politikoje nurodytais tikslais. Mes saugosime ir naudosime Jūsų Asmens duomenis tiek, kiek tai būtina, kad įvykdytume savo teisinius įsipareigojimus (pavyzdžiui, jei privalome saugoti jūsų duomenis, kad atitiktume galiojančius įstatymus), spręstume ginčus ir vykdytume savo teisinius susitarimus bei politiką.

Bendrovė taip pat saugos Naudojimo duomenis vidaus analizės tikslais. Naudojimo duomenys paprastai saugomi trumpesnį laiką, išskyrus atvejus, kai šie duomenys naudojami saugumui sustiprinti arba Mūsų Paslaugos funkcionalumui gerinti, arba mes esame teisiškai įpareigoti šiuos duomenis saugoti ilgesnį laiką.

Jūsų Asmens duomenų perdavimas

Jūsų informacija, įskaitant Asmens duomenis, yra tvarkoma Bendrovės biuruose ir visose kitose vietose, kuriose yra tvarkoje dalyvaujančios šalys. Tai reiškia, kad ši informacija gali būti perduota ir saugoma kompiuteriuose, esančiuose už jūsų valstijos, provincijos, šalies ar kitos vyriausybinės jurisdikcijos ribų, kur duomenų apsaugos įstatymai gali skirtis nuo jūsų jurisdikcijos.

Jūsų sutikimas su šia privatumo politika ir tokios informacijos pateikimas reiškia jūsų sutikimą su tokiu perdavimu.

Bendrovė imsis visų pagrįstai būtinų veiksmų, kad užtikrintų, jog Jūsų duomenys būtų tvarkomi saugiai ir laikantis šios privatumo politikos, o Jūsų asmens duomenys nebus perduoti organizacijai ar šaliai, nebent bus taikomos tinkamos kontrolės priemonės, įskaitant Jūsų duomenys ir kita asmeninė informacija.

Jūsų Asmens duomenų atskleidimas

Verslo sandoriai

Jei Bendrovė dalyvauja susijungime, įsigijime ar parduodant turtą, Jūsų Asmens duomenys gali būti perduoti. Mes informuosime prieš perduodant Jūsų Asmens duomenis ir jiems bus taikoma kita privatumo politika.

Teisėsauga

Tam tikromis aplinkybėmis Bendrovė gali būti įpareigota atskleisti Jūsų Asmens duomenis, jei to reikalauja teisės aktai arba atsakant į pagrįstus valdžios institucijų (pvz., teismo ar valstybinės įstaigos) prašymus.

Kiti teisiniai reikalavimai

Bendrovė gali atskleisti Jūsų Asmens duomenis, sąžiningai manydama, kad toks veiksmas yra būtinas siekiant:

 • Laikykitės teisinės prievolės
 • Ginti ir ginti Bendrovės teises ar nuosavybę
 • Užkirsti kelią galimiems su Paslauga susijusiems pažeidimams arba juos ištirti
 • Saugoti asmeninį Paslaugos vartotojų ar visuomenės saugumą
 • Apsaugokite nuo teisinės atsakomybės

Jūsų asmens duomenų saugumas

Jūsų Asmens duomenų saugumas mums yra svarbus, tačiau atminkite, kad joks perdavimo internetu būdas ar elektroninio saugojimo būdas nėra 100% saugus. Nors mes stengiamės naudoti komerciškai priimtinas priemones jūsų asmens duomenims apsaugoti, negalime garantuoti visiško jų saugumo.

Išsami informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą

Mūsų naudojami paslaugų teikėjai gali turėti prieigą prie Jūsų asmens duomenų. Šie trečiųjų šalių pardavėjai renka, saugo, naudoja, apdoroja ir perduoda informaciją apie Jūsų veiklą mūsų Paslaugoje pagal savo privatumo politiką.

Analizė

Mes galime pasitelkti trečiųjų šalių paslaugų teikėjus, kad galėtume stebėti ir analizuoti mūsų Paslaugos naudojimą.

Rinkodara el. paštu

Galime naudoti Jūsų asmens duomenis, kad su jumis susisiektume naujienlaiškiais, rinkodaros ar reklamine medžiaga ir kita informacija, kuri gali jus sudominti. Galite atsisakyti gauti bet kurį arba visus šiuos pranešimus iš mūsų, naudodami prenumeratos atsisakymo nuorodą arba instrukcijas, pateiktas bet kuriame mūsų siunčiamame el. laiške, arba susisiekę su mumis.

GDPR privatumas

Asmens duomenų tvarkymo pagal BDAR teisinis pagrindas

Asmens duomenis galime tvarkyti tokiomis sąlygomis:

 • Sutikimas: Jūs davėte sutikimą tvarkyti Asmens duomenis vienu ar keliais konkrečiais tikslais.
 • Sutarties vykdymas: Asmens duomenų teikimas yra būtinas norint įvykdyti sutartį su Jumis ir (arba) bet kokius ikisutartinius įsipareigojimus.
 • Teisiniai įsipareigojimai: Asmens duomenų tvarkymas yra būtinas, kad būtų laikomasi teisinės prievolės, kuri taikoma Bendrovei.
 • Gyvybiniai interesai: Asmens duomenų tvarkymas yra būtinas siekiant apsaugoti Jūsų ar kito fizinio asmens gyvybinius interesus.
 • Viešieji interesai: Asmens duomenų tvarkymas yra susijęs su užduotimi, kuri vykdoma siekiant viešųjų interesų arba vykdant Bendrovei suteiktus oficialius įgaliojimus.
 • Teisėti interesai: Asmens duomenis tvarkyti būtina teisėtiems Bendrovės interesams įgyvendinti.

Bet kuriuo atveju Bendrovė mielai padės išsiaiškinti konkretų teisinį pagrindą, kuris taikomas tvarkymui, o ypač ar Asmens duomenų teikimas yra įstatyme ar sutartyje numatytas reikalavimas, ar reikalavimas, būtinas sutarčiai sudaryti.

Jūsų teisės pagal GDPR

Bendrovė įsipareigoja gerbti Jūsų Asmens duomenų konfidencialumą ir garantuoti, kad Jūs galėsite pasinaudoti savo teisėmis.

Pagal šią privatumo politiką ir įstatymą, jei esate ES, turite teisę:

 • Prašyti prieigos prie savo asmeninių duomenų. Teisę pasiekti, atnaujinti arba ištrinti informaciją, kurią turime apie jus. Kai tik įmanoma, savo Asmens duomenis galite pasiekti, atnaujinti arba prašyti juos ištrinti tiesiogiai savo paskyros nustatymų skiltyje. Jei negalite patys atlikti šių veiksmų, susisiekite su mumis, kad padėtume. Tai taip pat leidžia jums gauti mūsų turimų apie jus asmens duomenų kopiją.
 • Prašyti ištaisyti Asmens duomenis, kuriuos turime apie Jus. Jūs turite teisę reikalauti, kad bet kokia mūsų turima neišsami arba netiksli informacija apie Jus būtų ištaisyta.
 • Nesutikti, kad būtų tvarkomi Jūsų Asmens duomenys. Ši teisė egzistuoja, kai mes remiamės teisėtu interesu, kaip teisiniu mūsų duomenų tvarkymo pagrindu, ir yra kažkas apie jūsų konkrečią situaciją, dėl kurios jūs norite nesutikti, kad šiuo pagrindu tvarkytume jūsų asmens duomenis. Taip pat turite teisę nesutikti, kur Mes tvarkome Jūsų asmens duomenis tiesioginės rinkodaros tikslais.
 • Prašyti ištrinti savo Asmens duomenis. Jūs turite teisę prašyti mūsų ištrinti arba pašalinti Asmens duomenis, kai nėra rimtos priežasties tęsti jų tvarkymą.
 • Prašyti perduoti Jūsų Asmens duomenis. Mes pateiksime Jums arba Jūsų pasirinktai trečiajai šaliai Jūsų Asmens duomenis susistemintu, įprastai naudojamu, kompiuterio skaitomu formatu. Atkreipkite dėmesį, kad ši teisė taikoma tik tai automatizuotai informacijai, kurią iš pradžių davėte mums sutikimą naudoti arba kai mes panaudojome informaciją su jumis sudaryti sutartis.
 • Atšaukti savo sutikimą. Jūs turite teisę atšaukti savo sutikimą naudoti savo Asmens duomenis. Jei atšauksite savo sutikimą, mes negalėsime suteikti jums prieigos prie tam tikrų konkrečių Paslaugos funkcijų.

Jūsų GDPR duomenų apsaugos teisių įgyvendinimas

Susisiekę su mumis galite pasinaudoti savo prieigos, ištaisymo, atšaukimo ir prieštaravimo teisėmis. Atkreipkite dėmesį, kad prieš atsakydami į tokius prašymus galime paprašyti jūsų patvirtinti savo tapatybę. Jei pateiksite užklausą, mes pasistengsime kuo greičiau jums atsakyti.

Jūs turite teisę pateikti skundą duomenų apsaugos institucijai dėl Jūsų asmens duomenų rinkimo ir naudojimo. Norėdami gauti daugiau informacijos, jei esate Europos ekonominėje erdvėje (EEE), susisiekite su savo vietos duomenų apsaugos institucija EEE.

Vaikų privatumas

Mūsų paslauga nėra skirta niekam jaunesniems nei 13 metų. Sąmoningai nerenkame asmenį identifikuojančios informacijos iš jaunesnių nei 13 metų. Jei esate vienas iš tėvų ar globėjų ir žinote, kad Jūsų vaikas mums pateikė asmens duomenis, prašome Susisiekite su mumis. Jei sužinome, kad surinkome asmens duomenis iš jaunesnių nei 13 metų asmenų, nepatvirtindami tėvų sutikimo, imamės veiksmų, kad pašalintume šią informaciją iš savo serverių.

Jei mums reikia pasikliauti sutikimu kaip teisiniu jūsų informacijos tvarkymo pagrindu, o jūsų šaliai reikalingas vieno iš tėvų sutikimas, prieš rinkdami ir naudodami šią informaciją galime reikalauti jūsų tėvų sutikimo.

Nuorodos į kitas svetaines

Mūsų Paslaugoje gali būti nuorodų į kitas svetaines, kurių mes nevaldome. Jei spustelėsite trečiosios šalies nuorodą, būsite nukreipti į tos trečiosios šalies svetainę. Primygtinai rekomenduojame peržiūrėti kiekvienos lankomos svetainės privatumo politiką.

Mes nekontroliuojame ir neprisiimame atsakomybės už bet kokių trečiųjų šalių svetainių ar paslaugų turinį, privatumo politiką ar praktiką.

Šios privatumo politikos pakeitimai

Retkarčiais galime atnaujinti savo privatumo politiką. Apie bet kokius pakeitimus pranešime jums paskelbdami naują privatumo politiką šiame puslapyje.

Mes informuosime jus el. paštu ir (arba) gerai matomu pranešimu apie mūsų paslaugą, prieš įsigaliojant pakeitimui, ir atnaujinsime šios privatumo politikos viršuje pateiktą „Paskutinio atnaujinimo“ datą.

Rekomenduojame periodiškai peržiūrėti šią Privatumo politiką dėl bet kokių pakeitimų. Šios privatumo politikos pakeitimai įsigalioja, kai jie paskelbiami šiame puslapyje.

Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų apie šią privatumo politiką, galite susisiekti su mumis:

 • Apsilankę šiame mūsų svetainės puslapyje: https://lipsell.lt
 • Atsiųsdami mums el. laišką adresu account@lipsell.com